Help and Information

Kurumlar için Genel Bilgiler Frequently Asked Questions

Gönüllüler doğru ve güncel iletişim bilgilerini sisteme girmedikleri durumlarda onlara ulaşmanız mümkün değildir. Diğer başvuruları değerlendirmeye almanızı tavsiye ederiz.
Sistem üzerinden yayınlanan ilanlar gibi bu ilanlara başvurusu kabul edilen tüm gönüllülerin kazalara ve beklenmedik durumlara karşı sağlık güvenceleriyle ilgili sorumluluk da ilan sahibi kuruma aittir. Genç Gönüllüler Platformu bu konuda kurumlara ve gönüllülere herhangi bir güvence vaadetmez.
Öncelikle, kurumunuz adına sisteme tanımlanan kurum yetkilisi kendi e-devlet bilgileriyle siteye giriş yapmalıdır. Açılan “Kurum Yönetimi” sayfasında yer alan “Yeni İlan Oluşturma” butonuna tıklayarak gelen ilan şablonunu eksiksiz olarak doldup gönderdiğinde kurum adına yeni gönüllülük ilanını vermiş olur. Site yöneticisi tarafından incelenen ilanınız kabul edildiği anda sitede yayınlanmaya başlar.
Sitemizde altı kategori altında gönüllülük faaliyeti ilanı yayınlanmaktadır. Bunlar; afet ve acil durum, çevre, eğitim, kültür ve turizm, sağlık ve sosyal hizmetler, spor kategorileridir. Yürütmeyi düşündüğünüz gönüllülük faaliyetinize uygun her kategoride ilan verebilirsiniz.

4 Results Found...

Other Categories
Still have Question?
Contact us