Help and Information

Genel Bilgiler Frequently Asked Questions

İlanlara başvuru yapan gönüllüler, ilan şartlarını taşıma durumlarına göre ilan sahibi kurum tarafından seçilmektedir. Kurum dilerse başvuru yapan gönüllülerle ön görüşme ve mülakat yapabilir. Gönüllüleri seçmek tamamen ilan sahibi kurumun inisiyatifindedir.
Başvurunuz sonrası iletişim bilgileriniz üzerinden ilgili kurum size başvuru sonucunuza ilişkin mail ve sms yoluyla ulaşacaktır. Bu nedenle iletişim bilgilerinizi (cep telefonu, e-posta ) doğru ve eksiksiz girmeniz çok önemlidir.
Sitemizdeki aktif gönüllülük ilanlarına ilan sahibi kurumlarca istenilen şartları taşıyan herkes başvurabilir. Yapmanız gereken tek şey ilgili ilana girip gönüllü ol butonuna tıklamak.
Sitemizde altı kategori altında gönüllülük faaliyeti ilanı yayınlanmaktadır. Bunlar; afet ve acil durum, çevre, eğitim, kültür ve turizm, sağlık ve sosyal hizmetler, spor kategorileridir. İlgi alanınıza uygun her kategorideki tüm ilanlara, kriterlerini sağlamanız şartıyla başvuru yapabilirsiniz.
Sistem e-devlet entegrasyonu ile çalışmaktadır. Bu sebeple e-devlet şifresi alabilmek için alt yaş sınırı olan 15 yaş ve üzeri herkes siteye bireysel üye olarak şartlarını sağladığı gönüllülük ilanlarına başvuru yapabilir.
Sitenin sağ üst köşesinde yer alan giriş butonuna tıklayınız. Açılan sayfanın sol tarafında bulunan "Gönüllü ol" kısmını seçerek başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra üyeliğiniz başlar.

6 Results Found...

Other Categories
Still have Question?
Contact us